Karrier

Kedves Álláskereső!

1996 óta van jelen a kiskereskedelem piacán a Krupp és Társa Kft., mely 100%-ban magyar tulajdonú cég. Közel 800 fő munkatársunkkal azon fáradozunk, hogy 19 áruházunkban, 4 bisztrónkban és 3 pékségünkben prémium minőségben, széles választékkal szolgáljuk ki vásárlóinkat.

Legyen Ön is részese a MI csapatunknak!

Fő értékünk a tradicionális kiskereskedelem, amit üzletben dolgozó kollégáink és a háttér folyamatokat végző irodai munkatársaink is képviselnek.
Ha leendő bolti kollégaként Önnek fontos, hogy ne csak kiszolgálja a húsáru pultban a vásárlókat, hanem egy-egy jó receptötlettel is segítse őket - ha örömmel fogadja, hogy az eladótérben éppen a saját szomszédjának ad útbaigazítás, ha szívesen ajánlja a helyben sütött péksüteményeket, mert garantáltan nem mirelit termékek - akkor nálunk a helye. Szeretnénk, ha cégünket képviselné azzal, hogy a kasszasoron fizető vásárlóinkat egy kedves mosollyal fogadja.

Nyitott pozícióink:

bisztró

Budaörs frekventált helyén található bisztrónkba keresünk pultos munkatársat! Ha szereted a jó és pörgős csapatmunkát, jelentkezz hozzánk! További informciókért hívd a 06/30-683-5244-es telefonszámot !

Főbb feladatok:
  • kinyitja a Bisztrót
  • feltölti a pultot, az árukészletet
  • kommunikál a vendégekkel, felméri igényeiket
  • ételt, italt ajánl
  • felveszi a rendeléseket a vendégtől
  • folyamatosan rendben tartja a pultot, a tea- és kávékészítő területeket és berendezéseket
  • ár- és vevőtájékoztató táblák kihelyezése
  • pénztárgépet kezel
  • leltárt készít, és adminisztrál
  • zárás utáni munkálatokat, takarítást, eszköztisztítást végez
Amit elvárunk:
  • szakirányú végzettség, képesítés előny
  • hasonló munkaterületen szerzett gyakorlat
  • vásárló orientált beállítottság, udvariasság
  • érvényes negatív mellkas röntgen, egészségügyi alkalmasság
Amit kínálunk:
  • bejelentett munkahely
  • fejlődési és előre lépési lehetőség
  • kiszámítható munkarend
  • korrekt bérezés és béren kívüli juttatások
  • havi nettó 205.000 ft kafetériával együtt (ezen felül vasárnapi pótlék, túlóra kifizetése, bejárás fizetése a törvényi szabályozásnak megfelelően.

cukrászat

Érdi cukrászüzemünkbe keresünk gyakorlattal rendelkező, önálló munkavégzésre képes cukrász kollégát! Érdeklődni a 70/941-3701-es telefonszámon lehet Török Andreánál.

  • A termelési vonalon betöltött posztja szerint az alapanyagok, töltelékek előkészítése, tészta feldolgozása, késztermék előállítása a legjobb tudása alapján.
  • A tészta készítést a technológiában meghatározott módon betartja, illetve az alapanyagot pontosan kiméri és az anyagnorma alapján használja fel.
  • Megsüti a termékeket, és ellenőrzi azok minőségét.
  • Megfelelően raktározza, és előkészíti a termékeket kiszállításra.
  • szakirányú végzettség, képesítés
  • érvényes negatív mellkasröntgen, egészségügyi alkalmasság
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • tapasztalat
  • támogató, barátságos vezető
Figyelemfelhívás

A Krupp és Társa Kft. mindig a legmegfelelőbb jelöltet igyekszik megtalálni, tekintet nélkül a jelölt faji és etnikai hovatartozására, politikai beállítottságára, vallására vagy filozófiai meggyőződésére, szakszervezeti tagságára, egészségére vagy szexuális életére.
Kérjük, ne küldjön részünkre olyan önéletrajzot, motivációs levelet vagy más mellékletet, amely a következők valamelyikét vagy mindegyikét tartalmazza: fénykép, érdeklődési kör, hobbi, egyéb olyan adat, amely nem releváns a munkaviszony létesítése, teljesítése, megszűnése szempontjából.
Továbbá arra kérjük, hogy ne osszon meg velünk semmilyen az előző, vagy jelenlegi munkahelyével kapcsolatos üzleti titkot vagy vállalati információt.
Adatait a GDPR-nak (EU 2016/679 sz. rendelete), valamint a hatályos nemzeti jogszabályok és hatósági állásfoglalások, ajánlások alapján kezeljük a vonatkozó adatkezelési tájékoztatók szerint.
Köszönjük a közreműködését!